Вся інформація про білоцерківський корпус добровольців

Білоцерківський корпус добровольців

Громадська організація «Білоцерківський корпус добровольців» - об’єднання ветеранів АТО та небайдужих жителів міста
Ми об’єднали зусилля небайдужих містян для проведення змін у нашій рідній Білій Церкві відповідно до цінностей Майдану.
Наші цілі:
- Створення комфортного міста для всіх жителів, а не тільки обраних
- Посилення контролю жителів міста за рішеннями влади
- Забезпечення гідного працевлаштування учасників бойових дій, що повертаються з фронту
- Допомога жителям білоцерківщини, котрі продовжують захищати Україну на сході
Запрошуємо усіх активних та небайдужих людей приєднатися до «Білоцерківського корпусу добровольців». Тільки разом ми зможемо змінити життя громади Білої Церкви на краще.

Чотири ветерани АТО, що більше 2 років у складі добровольчих батальйонів воювали за незалежність України, після повернення додому вирішили продовжити боротьбу за цінності Майдану.
Незважаючи на смерті на Майдані та російську агресію на сході України, ситуація всередині країни залишається вкрай незадовільною. Поки активісти та волонтери намагаються всіма силами допомагати хлопцям на фронті, місцеві еліти хочуть залишити ситуацію на місцях такою, якою вона була до Майдану.
«Ми не хочемо, аби жителям Білої Церкви було соромно перед хлопцями, що повертаються з АТО. Тому основним завданням громадської організації ми вбачаємо зміну ставлення місцевої влади до жителів міста. Ми закликаємо небайдужих містян разом контролювати діяльність влади, аби допитися змін на краще», - сказав один із засновників «Білоцерківського корпусу добровольців».
«Білоцерківський корпус добровольців» об’єднує дійсно відданих місту активістів, військових та цивільних людей, котрі хочуть змінити Білу Церкву на краще, відповідно до європейських стандартів, право на які Україна виборола на Майдані і тепер захищає від агресора на сході.
«Наша мета - не формувати добровольчі загони для відправки на фронт. Ми хочемо  створити дієву громадську організацію. Вона не буде існувати лише номінально для збору допомоги бійцям АТО, або для відстоювання інтересів організаторів, як це часто буває в нашій країні», - сказав один із засновників організації.
Перш за все, активісти «Білоцерківського корпусу добровольців» ставлять собі за мету захист інтересів місцевих жителів та проведення демократичних змін в місті. Мова йде про боротьбу з корупцією та зловживаннями чиновників і безвідповідальних бізнесменів. В нашому місті потрібно створити гідні умови для жителів та чесних підприємців.
«Білоцерківський корпус добровольців» також не буде стояти осторонь від почесної справи- допомоги білоцерківчанам, що продовжують захищати кордони України. В рамках організації буде створено «Білоцерківський волонтерський корпус»,  що об’єднає бажаючих допомагати нашим бійцям. Його мета - забезпечити жителів білоцерківщини, котрі воюють в зоні АТО, дійсно необхідними речами. «Ми не будемо просто збирати кошти і купувати неякісну екіпіровку, чи непотрібну амуніцію, аби тільки витратити бюджет, а різницю покласти собі до кишені, як це часто нині трапляється. Ми також слідкуватимемо за тим, щоб допомога місцевих жителів направлялася саме бійцям з білоцерківщини», - сказав один із засновників корпусу.
Білоцерківський корпус добровольців добивається також того, аби ветерани АТО мали гідний прийом після повернення з фронту. Буде зроблено все, аби вони могли повернутися до мирного життя. Обов’язковою умовою розширення можливості їх працевлаштування, в тому числі на комунальних підприємствах, котрі належать місцевій громаді.
Також члени добровольчого корпусу мають намір добитися того, аби Біла Церква стала доступною для життя інвалідів. «Хоч влада міста і регулярно піариться на тому, що начебто допомагає інвалідам, та насправді, навіть проста подорож містом для людей з обмеженими можливостями часто стає важким випробуванням», - сказав співзасновник організації.
Білу Церкву пора змінювати, чекати далі не можна. Ми повинні показати усім, хто боронив і продовжує боронити цінності Майдану, що зміни на краще можливі. Для цього лише необхідно об’єднатися якомога більшому числу небайдужих людей.