Патріотичне виховання

Білоцерківський корпус добровольців

Виставки до дня українського добровольця «Вони боронять рідну землю» в школах міста Біла Церква – це розповіді про історію військових формувань на теренах України від часів Київської Русі до сьогодення. Експозиція дає змогу  подивитися, якими були однострої та зброя українських козаків та добровльців в період 2014-2015 роки. Світлини супроводжує інформація про тип добровольчих батальйонів, чисельність і озброєння, методи воєнного мистецтва та найвизначніші битви.

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді – це комплексна системна і цілеспрямована діяльність органів державної влади, громадських організацій, сім’ї, освітніх закладів, інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави. Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.

(Із Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді).

Оригінальне виконання Гімну України БСШ № 1

Спільний проект Білоцерківської спеціалізованої школи I-III ступенів №1 з поглибленим вивченням слов'янських мов Білоцерківської міської ради Київської області та Білоцерківської школи мистецтв №5.